środa, 22 września 2010

Wymianka lawendowa- podsumowanie

Zgodnie z zapowiedzią, pora odtajnić niespodziankę z wymianki lawendowej u Moteczka.


Tutaj to co wysłałam Blasiuk :)
Image Hosted by ImageShack.us

cała masa słodkości, coś z mojego miasta (zapakowane w kopertkę) i karteczka (to ta o której pisałam poprzednio) :)
Image Hosted by ImageShack.us

a do tego piękny obrazek pola lawendy :)
Image Hosted by ImageShack.us

Obrazek haftowany 2 nitkami muliny DMC na kanwie 16 ct. Projekt firmy DMC zamieszczony w bodajże 222 numerze crossstitchera jako tryptyk o tematyce francuskiej, ale wybrałam tylko ten jeden, lawendowy wzór.

Ja jeszcze czekam na swoją niespodziankę (oby tylko ta niespodzianką nie był brak niespodzianki) i daję poczcie czas do piątku. Potem, zgłoszę się do Moteczka i swojej wymiankowej "drugiej połówki"...

Na osłodę zafunduję (być może) sama sobie małe słodkości :)
1. u Wolfann słodkości w postaci zniżki na kurs szycia notesów (oferta dla warszawianek, dla niewarszawianek do zdobycia ręcznie szyty notes). Kursy te, będą sie odbywać już od października w Świecie Pasji. Kto może, tego z całego serca zapraszam w imieniu prowadzących i włascicielki sklepu ;) Ja sama też chciałabym wziąć udział w takim kursie, ale wiadomo, portfel nie jest z gumy i zdecyduję się na udział jeśli wygram candy, ha ha :)
 
2. U Sasilli candy z okazji otwarcia Galerii Papieru (już złożyłam szczęśliwe zamówienie nr 13 ;) ), w której od wczoraj dostępne są piękne świąteczne papiery jej autorstwa. Jeszcze nie miałam okazji ich pomacać, ale moim faworytem będzie chyba ciemnozielony papier w skośną krateczkę. Najmniej zachwyca mnie (jakoś dziwnie) papier w nutki.
 
Już wkrótce będą tutaj do obejrzenia 2 albumy, kartki i insze różności :) Tajne projekty chwilowo ukończone i czas wolny mogę swobodnie dzielić między własne projekty i zainteresowania :) A dodatkowo przez "awarię" komputera i przez to, że mój luby gra na komputerze i mi nie jęczy nad głową co chwila, mam teraz prawdziwą swobodę w marnowaniu swojego wolnego czasu :)
 
Pozdrawiam wszystkich zaglądających!

4 komentarze:

moteczek pisze...

Prześliczny prezencik przygotowałaś: tyle serca, tyle pracy ...;
Wielka szkoda, że nie możesz się dzisiaj pochwalić prezencikiem, który miałaś dostać w określonym czasie.
Pozdrawiam cieplutko

damar5 pisze...

Pozdrawiam Cie rowniez :)
Piekny obraz zrobilas i karteczke tez,wszystko sliczne :)
Poz.Dana

elpimpi pisze...

CUDA!!! REWELACYJNY obrazek! Trzymam kciuki żeby Twoja paczuszka szybko doszła :-)

Kinia pisze...

Piekny prezencik stworzyłaś.
Jak już wiadome kto dla Ciebie robił niespodziankę, jestem pewna, że przesyłka jest w drodze, a jak przyjdzie napewno wynagrodzi czas oczekiwania :)
Grażynka wszak mistrzynią maszyny jest :)