środa, 15 czerwca 2011

1, 2, 3 test :)

Sprawiłam sobie nowy stempelek i właśnie go testuję :) Zrobiłam dwie szybkie kartki w różnych zestawieniach kolorystycznych.
Pierwsza jest brązowo-różowo-biała, w sam raz na  #2 wyzwanie TOMIC.

I bought myself a new stamp and i am actually testing it :) I've quickly made two simple cards in different colors. The first one is brown pink and white- perfect for the second TOMIC challenge.

I druga karteczka :)
And the second one :) 

Materiały z pierwszej kartki: stempelek Magnolia, kwiatki, wykrojnik "serwetkowy", jasnoróżowa  wstążka vintage i ostatni skrawek Victoriany (dokładnie to była Lizzy) od scrap.com.pl, na bazie kartkowej Anita's kupionej również w tym sklepie.
Materiały użyte na drugiej kartce to: stempelek Magnolia, wykrojnik serwetkowy, papier z Galerii Papieru i czekoladowa wstążeczka vintage ze scrap.com.pl.

Nie wiem jak wy, ale ja wybieram się na IV Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy (tutaj więcej informacji) i większość wykonanych ostatnio prac przygotowałam właśnie z okazji odbywających się wtedy konkursów. Przez najbliższe kilka dni będą tu tylko zaległe kartki, ale w sobotę, no, najpóźniej w poniedziałek, pokażę co to tam przygotowałam fajnego :) 

Do zobaczenia w sobotę!

3 komentarze:

Caro-ART pisze...

Śliczne zwłaszcza ta brązowa przeurocza ;) Ja na zlot niestety nie pojadę bo mnie Chłopaki puścić nie chcą ale myślami będę.

Loth Luin pisze...

Piękne te kartki, stępelek słodki :) Życzę Ci miłej zabawy na zlocie i czekam na efekty w sobotę :D

kamarek pisze...

Fajnie pokazalas, ze inne pokolorowanie stempelka zmienia calkowicie oblicze kartki.