sobota, 14 sierpnia 2010

Zawieszka

Chciałam się z Wami podzielić super nowiną :) Moja karteczka z motylem z poprzedniego wpisu spodobała się bardzo projektantkom twórczego pokoju tak bardzo, że została razem z pracami dwóch innych super crafterek wyróżniona. Nie byłoby to dla mnie dziwne, gdyby było mało prac zgłoszonych, ale tutaj było ich ponad 40 i to, że komuś się moja twórczość spodobała, bardzo podniosło moje morale :) Żeby było śmieszniej, to dostałam też wyróżnienie całościowe i mogę się pochwalić takim oto bannerkiem :)

Ale wracając do właściwego tematu: dziś w 20 minut zrobiłam zawieszkę z patyczków od lodów (moje pochodzą z zestawów kreatywnych z tesco, obecnie niedostępnych). Bardzo spodobał mi się motyw motyla uciekającego z klatki, powtórzyłam więc ten motyw i tutaj, z tym, że ten motyl posiada jakieś nadnaturalne zdolności, wyłamał bowiem jeden z prętów klatki ;) Na wyzwanie scrapujących, alteredart, już numer 14zawieszka 3 
zawieszka 2
 zawieszka 1

Poza pearl markerami z Empiku, klatką od Gizmo, jasnoniebieskiego tuszu Memento od Świata Pasji, dziurkacza listka EK Succes, niebieskiej wstążeczki i resztki łańcuszka użyłam produktów od scrap.com.pl, czyli :
papieru w chmurki, stempelka Love od My Cute Stamps, stempli pink paislee amber road, dziurkacza MS motyla, tuszu jasnobrązowego , taśmy klejącej ozdobnej Prima, kwiatków niebieskich Prima.

Pozdrawiam wszystkich Ttuzaglądaczy :)

2 komentarze:

elpimpi pisze...

WOW! GRATULACJE!!! Całkowicie zgadzam się z dziewczynami, że praca jest REWELACYJNA!!! Więc nie dziw się, że dostałaś to wyróżnienie!!! :-) EXTRA bannerek!!! A ta praca też CUDNA!

aventia pisze...

Nigdy mi się nie podobał motyw klatki, ale motyl uciekający z klatki to zupełnie co innego :) Świetny pomysł :)
Gratuluję wyróżnienia! Należało Ci się! Pozdrawiam :)