wtorek, 3 sierpnia 2010

Taka sobie karteczka

Wczoraj na rozruszanie się po krótkim przestoju zrobiłam taką sobie kartkę, całą różową i słodziutką nadającą się do wręczenia komuś w podzięce. Bawiłam się przy tym świetnie swoim nowym glimmer mistem Tattered rose (do nabycia w  Świecie Pasji ) którym spryskałam dosłownie wszystko :) I papier bazowy z ILS, i klateczkę od  Gizmo , a nawet motylka (motylek nie był psikany, tylko odbity sposobem - na bloczku popsikałam glimmer mistem, namoczyłam w tym stempelek jak w normalnym tuszu i odbiłam na wcześniej już odbitym normalnym tuszem motylku; idealnie nie wyszło, ale i tak wygląda super!)). Motylek użyty po raz pierwszy i na pewno nie ostatni, bo jest to naprawdę fajna zabawa! Jeśli jeszcze nie macie takiego stempla, to udajcie się do scrap.com.pl scrap.com.pl :)


Pozostałe użyte materiały to tusz Distress Spun Sugar i czarny tusz Memento, stempelek polpompowy "dziękuję", oraz stempelek gałązka i łańcuszek z zestawu stempli My Cute Stamps od Endiego.
Image Hosted by ImageShack.us

tutaj widać, że wszystko aż się skrzy od brokatu!
Image Hosted by ImageShack.us

Ze względu na zawartość w postaci motyla zgłaszam kartkę na wyzwanie  Twórczego Pokoju .

I na dodatek, żeby jużsiędo reszty zasłodzić, informuję o candy z okzaji otwarcia sklepu ze stemplami dotąd znanymi jako POLPOMP, od niedzieli zaś  LEMONADE . Zapisy na  blogu sklepu .

5 komentarzy:

Ania Komenda pisze...

no widać, że za bardzo się nie zastałaś bo karteczka bardzo ładna; ja też swojego pierwszego glimmer mista zamówiłam.... ale to drogie dziadostwo; zwłaszcza jak się chce mieć wszystkie kolory....

fejferek pisze...

no niestety :( szkoda, że dopiero na spotkaniu zobaczyłam marshmallow, bo jest najbardziej uniwersalny z nich wszystkich... no i właściwie tylko do grubych papierów się nadaje, bo cieńsze strasznie faluje :(

i cieszy mnie, że się podoba kartka, bo zamierzam się sukcesywnie za zapasy swoje brać i je uszczuplać i kartek będzie teraz więcej powstawać :)

asica.p pisze...

piękna jest!dziękujemy za udział w wyzwaniu!

Mrouh pisze...

Taka sobie, taka sobie, a wyróżnienie dostała:-) Piękna jest i kropka. Podoba mi się, że nie ma za dużo na niej, klatka i motyl są bardzo wdzięczne.

JaMajka pisze...

Widziałam wyróżnienie, gratuluję :)