wtorek, 11 maja 2010

Altered Art

Pierwsze wyzwanie w nowym, bardzo pięknym zakątku Scrapujacych Polek (klik w bannerek po prawej) i błyskawiczny mój odzew :)
Dwa słoiczki otrzymały nową szatę. Pierwszy powstał słoiczek niebieskie migdały, drugi był słoiczek czarna kawa. Do drugiego słoiczka zamierzam dokleić jeszcze kilka ziarenek kawy, ale niestety, w domu takiej nie miałam, więc wygląd słoiczka jeszcze się odrobinę zmieni- mam najdzieję, że na jego korzyść.
Image Hosted by ImageShack.us
i kilka detali słoika niebieskie migdały
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Wykorzystane zostały: skrawki papierów ILS Amber (nowa) i Chocomint, motylki i "koronka" z dziurkaczy Marthy Stewart, dziurkacz koło i koło z falbanką Dalprintu, dziurkacz gałązka EK Success,kwiatki niebieskie Heyda, distress stickles w kolorze niebieskim i białym, wstążka kawowa ze Świata Pasji, biała koronka, białe i brązowe pomponiki na taśmie, jasnobrązowy tusz Latarnia Morska, białe i brązowe kwiatki papierowe oraz kwiatki szydełkowane i brązowe ćwieki perły oraz owalne z przeźroczystym kryształkiem od scrap.com.pl.

A wczoraj była u nas burza, może niezbyt gwałtowna, ale jaką tęczę można było podziwiać potem! Zdjęcie nie oddaje niestety tych pięknych barw.
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Pozdrawiam serdecznie!

Brak komentarzy: