sobota, 6 marca 2010

Po raz pierwszy

stworzyłam notes. Bardzo jestem z niego zadowolona, chociaż mam pewne wątpliwości co do rozmiaru sprężynki- mam wrażenie że jest za mała... Niestety inne rozmiary które są w moim posiadaniu, są jeszcze większe i notesik na większej sprężynce nie wyglądał dobrze. Dlatego zostało tak jak jest :) Mam nadzieję, że nowa właścicielka będzie miała z niego dobry użytek :) (notes jest elementem z prezentu na wymiankę z okazji dnia kobiet. Całość pokażę dopiero, jak dostanę potwierdzenie, że moja paczuszka dotarła. Ja natomiast dostałam już swój prezencik, ale go nie pokażę, bo mi go strasznie żal- dostałam małą świeczuszkę i kilka cukierków, bez ani jednego słowa od kogo to jest, żadnych życzeń, nic :( Zawiodłam się :( )

Kwiatuszki na notesiku to oczywiście białe latarniowe kwiatki, tuszowane jasnobrązowym tuszem od Endiego. Do tego obowiązkowy ćwiek vintage od Scrap.com.pl. Papier pochodzi ze sklepu Świat Pasji (firma Rayher), a sempelek z również rodzimego Polpompu został zembossowany na gorąco brązowym pudrem :)
Image Hosted by ImageShack.us

Do paczuszki dołączyłam również brązową świeczkę z czerwonymi akcentami, czyli w ulubionych kolorach osoby do której właśnie pocztą wędruje :)
Image Hosted by ImageShack.us

Dołączyłam też obrazek haftowany, ale imageshack odmawia współpracy, więc pokażę go kiedy indziej :)

Pozdrawiam Was wszystkich!

2 komentarze:

fagusia pisze...

Notesik piękny i na pewno się spodoba . A co do sprężynki - jak sie bez problemu odwraca kartki , to nie ma się czym martwic :)

Katharinka84 pisze...

Świetny zestaw niespodziankowy :D
Piękne, cipełe kolory :)