środa, 24 czerwca 2015

Międzyczas

Witam!

Zgodnie z zapowiedzią pojawiła się zakładka w której rozpisałam swoje prezentowe plany handmade. Dopiero w sierpniu zacznę tworzyć rzeczy z listy i pokaże tutaj postępy z nowych rzeczy. W międzyczasie powinnam haftować pamiątki ślubne, jednak okazało się, że nie mam odpowiedniej tkaniny, więc zostałam zmuszona do kolejnych zakupów ;)

Braki w zaopatrzeniu wykryłam dopiero po złożeniu ikony. A że nie chce mi się jej znowu wyciągać z kuferka, byłam zmuszona wyciągnąć jednego z moich ufoków na czas oczekiwania. Piękna baletnica ma jedną rzecz, która mnie zniechęca do haftowania- dużą ilość półkrzyżyków, ale postaram się ją całą skończyć zanim będę mogła ruszyć z pamiątkami ślubnymi. Nie zostało mi jej strasznie dużo powinnam się więc wyrobić :)


Do usłyszenia niedługo :)


PS.
Karla- wzór można zakupić tutaj, w internecie wersja "darmowa" już jest niedostępna. Ja też nie mam jej w wersji elektronicznej, więc nie pomogę niestety.
LothLuin- ja parkuję na tamborku i daje radę- podstawowa zasada w takim przypadku to praca na wąskich odcinkach po kilka kolorów.
Anek- nikogo nie zamierzam "nawracać" na parkowanie ;) haftuj więc jak ci wygodnie :)

6 komentarzy:

Anek73 pisze...

I tak zamierzam!
Śliczny hafcik :)

ma.kesz pisze...

Śliczna praca, bardzo delikatny motyw i bardzo efektowny:)

Lawendowa Kraina Robótek pisze...

piękny hafcik :)

Loth Luin pisze...

Kusisz tym parkowaniem :) Muszę sobie spróbować na małym odcinku, tak jak radzisz. Może jak będę miała podłogę w moim Bistro do zrobienia to będzie idealny królik doświadczalny. Ja z kolei nawet lubię półkrzyżyki, dwa razy mniej pracy (czasami odzywa się we mnie lenistwo). Twoja balerina jest piękna, zasługuję na dokończenie i śliczną, delikatną ramkę :)

Annette ;-) pisze...

Baletnica jest piękna, szkoda by było nie skończyć jej.

Karla pisze...

Dziękuję za odpowiedz na moje pytanie. Niestety, okazało się że na tej stronie jest więcej wspaniałości niż myślałam. Życia mi nie starczy żeby się na coś zdecydować i jeszcze to wszystko wyhamować. Tym czasem skupię się na oglądaniu Twoich wspaniałych prac ;-)