niedziela, 26 lutego 2012

Dla dziewczynek (i jednego chłopaka)

Dziś moja niedziela na blogu Agaterii :) Jak usiadłam do stołu i zaczęłam myśleć o jakiejś pracy na dzisiaj, to od razu postanowiłam użyć swojego nowego wykrojnika sizzixa. Myślałam, że wytnę wzór tylko raz, ale nie mogłam się zdecydować co zrobić (za dużo pomysłów na raz!) więc wycięłam 3 elementy i usiadłam do zabawy.

Na początek zabrałam się za zrobienie kartki z okazji narodzin dziewczynki ze stempelkami agateriowymi to dziewczynka, oraz podłużną listkową ramką. Użyłam wyjątkowo dużo pianki dystansowej i pięknych róż, więc  kartka jest przez to bardzo trójwymiarowa (tak jak tygryski lubią najbardziej!)
użyte: papiery TSC-Wiosenne przebudzenie, stickles, liquid pearls, kwiaty różne, rubonsy Fancy Pants, wstążka gnieciuchowa

Potem przyszła kolej na kolejny wycięty element, z którego ostatecznie powstał magnesik z pięknym wyzwaniem moje serce jest zawsze przy tobie. 
użyte: papiery ILS-Romanca, naklejki Basic Grey, stickles, liquid pearls.

Na sam koniec postanowiłam zrobić coś dla chłopców, padło na "tabliczkę" z imieniem, która może stać się szyldem na drzwi pokoju lub też zostanie wchłonięta do innej, większej pracy (ku tej wersji się osobiście skłaniam). Tutaj w użyciu były papiery i naklejki Echo Park :)

Kolejna porcja robótek papierowych powinna pojawić się za tydzień, chyba że wcześniej uda mi się po powrocie z pracy uchwycić ostatnie promienie zachodzącego słońca i zrobić w miarę jasne zdjęcia ;)
No i za 8-9 dni pokaże ile przybyło przez ten czas ikony :) Oj, dużo już jest, dużo :) Zaczynam myśleć o jakiejś formie hafciarskiego dogodzenia sobie po skończeniu tej kartki- może oprawię jakiś stary obrazek?

Pozdrawiam i do usłyszenia!

3 komentarze:

caro78-Pysia pisze...

Świetne kartki :) a ta pierwsza cudna .
Pozdrawiam.

caro78-Pysia pisze...

Aaa i zapomniałam ;) zapraszam do zabawy http://digi-scrappl.blogspot.com/2012/02/ksztaty-rozne.html

Bea pisze...

Fajny kształt :) Urocze!