wtorek, 27 lipca 2010

Hurtem

Nie było mnie tutaj jakiś czas. Niestety, wieczorami jestem ostatnio tak zmęczona, że zasypiam prawie natychmiast jak tylko zgaszę światło. Ale pocieszające jest to, że zanim się położę, sporo udaje mi się zrobić. Nazbierało mi się troszkę rzeczy, więc zacznę chronologicznie.

Na początem, obiecany ATeCiak na wymiankę scrapujących polek Moje miasto. Ja swojego miasta nie lubię, najchętniej, jak już wiecie, zamieszkałabym w małym domku na wsi, więc...
Image Hosted by ImageShack.us

A ja otrzymałam piękną "wizytówkę" Żyrardowa :)
Image Hosted by ImageShack.usNastępnie powstał wpis do wędrującego albumu Asicy Moje magiczne miejsce. Tuż za mazurami z których nie mam zdjęć, w moim sercu królują Bieszczady!
Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Do wpisu użyłam: papiery z  ILS , taśma malarska, dziurkacz kółko dalprint, etykietka z wykrojnika od Moriony, ćwieki gwoździe ze  Świata pasji , stempelek z zestawu My Cute Stamps od scrap.com.pl .

Następna w kolejności powstała tablica. nie wiadomo na co i do czego... i jeszcze cała różowa... Robiona na wyzwanie scrapujących polek , ale tradycyjnie już, zasnęłam przed wrzuceniem zdjęć ;)
Image Hosted by ImageShack.us

Karteczki które tam obecnie wiszą przypięte, to karteczki do journalingu od Webster's Pages kupione u Endiego w scrap.com.pl .
A w niedzielę, na spotkaniu warszawianek, wymieniłyśmy sie z Mirabelką zestawami w ramach zabawy kartkowej. Oto co udało mi się w tych wyjątkowo niesprzyjających warunkach stworzyć ;)
Image Hosted by ImageShack.us

Perła ewidentnie od  Endiego ;).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

1 komentarz:

asica.p pisze...

dziękuję za wpis:)
a Ty żeś też bibliotekarka?:)