środa, 27 maja 2015

Tam dom twój gdzie pady twoje

Witam ponownie :)
Co u was słychać? Ja ciągle męczę ikonę, chociaż chyba na kilka dni porzucę ją na rzecz szydełka. Mam pewien pomysł, który jeżeli się sprawdzi, będę mogła pokazać w poniedziałek. A tymczasem pokażę jeden hafcik wykonany w czasie blogowej przerwy jako prezent urodzinowy dla kolegi. 

Jak już kiedyś pisałam lubię grać w różne gry. I dzięki grom zdarza mi się poznać super ludzi z którymi spędzam swój wolny czas. A jak wielokrotnie powtarzałam- lubię od czasu do czasu takim wyjątkowym znajomym podarować taki własnoręcznie wykonany prezent :) Więc dla pewnego wyjątkowego znajomego ze stanów przygotowałam taki drobiażdżek do powieszenia nad biurko z komputerami i konsolami :)


Wzorek znalazłam w sieci, niestety bez rozpiski kolorów, wszystko więc było dobierane "na oko". Ale wydaje mi się, że wyszło świetnie!


Najlepsze w tym hafcie jest to, że zrobienie go zajęło mi dzień! Dlatego w niedalekiej przyszłości zamierzam dziubnąć jeszcze kilka takich obrazków :)

I pamiętam, że kiedyś chciałam coś nagrać o swoich ulubionych grach. Nagrywać jednak nie będę, ale seria postów na ten temat się pojawi- tylko sobie to wszystko rozplanuję ;)

Do usłyszenia niedługo!

4 komentarze:

Anek73 pisze...

Fajne są takie spersonalizowane prezenty :)

ma.kesz pisze...

Super, zawsze to coś innego i oryginalnego:)

Annette ;-) pisze...

Bardzo sympatyczny prezent, a ikonę męcz, bo jest zbyt piękna na to, żeby się UFOkiem stała.

Loth Luin pisze...

Świetny prezent a jaki pomysłowy i na temat :) Widzę u Ciebie piękną ikonę, czekam na finisz :) Witaj z powrotem!