czwartek, 31 stycznia 2013

malutkie marzenia

Witam po dość długiej przerwie :) U mnie spory ruch robótkowy, choć po blogu tego nie widać. Po pierwsze ze względu na przeznaczenie wyrobów- prezent jednak musi być niespodzianką dla odbiorcy, więc zdjęcia zrobię tuż przed wysłaniem, nie wcześniej. Po drugie, właśnie o zdjęcia się rozbija. Nie mam weny do ich zrobienia (o Ta, która czekasz na przesyłkę InPostową- musisz jeszcze chwilkę wytrzymać- najpierw fotki muszę zrobić ;) ), nie mam na to czasu, nie mam ostatnio warunków :(
Ale tak zupełnie bez zdjęć dzisiaj nie będzie- coś tam wczoraj musiałam uwiecznić na dysku komputera ;)

W nocy z poniedziałku na wtorek nasza mała księżniczka postanowiła zamienić nas w zombie budząc się przez całą noc co 20-30 minut,  przez co zmuszona byłam wziąć w pracy dzień wolnego. Nie próżnowałam wtedy zupełnie odsypiając nockę, bo i odkurzyłam sobie, pomyłam podłogi, pozmywałam i inne takie tam. A jak dziecko poszło spać, to sobie zaczęłam coś z papierków składać na wyzwanie forumowe Galerii Papieru. I tak sobie dziubałam do wieczora, zgubiłam w międzyczasie prawie pełną paczkę kwiatków Prima - do dnia dzisiejszego mają status: zaginione, i miałam kończyć dziś po południu, bo żyłam w przeświadczeniu, że konkurs jest do dzisiaj. A tu figa, deadline był wczoraj! Na szczęście w porę to zauważyłam i wieczorkiem (wczoraj) udało mi się całość dokończyć i nawet, przymuszona, zdołałam zrobić jako-takie zdjęcie ;)
Wyzwanie miało polegać na pokazaniu marzeń, więc pokazałam - małe zrealizowane marzenie ;) Teraz marzę o tym, żeby sobie tak jak ta panienka ze zdjęcia pospać! Opcjonalnie zgodzę się na inną wersję marzenia: "gdy dzieci śpią matka skrapuje" :DPonieważ lista materiałów byłaby za długa wymienię wymienię tylko sklepy w których poczyniłam zakup:
scrap.com.pl- papier, kwiaty, stemple; crafthouse.pl - wykrojniki, papiery; scrapki.pl- wykrojnik, media, kwiaty, resist canvas; Świat Pasji -papier, tusz, motylek, ćwieki, media ; scrapiniec.pl - tekturki; sklep stacjonarny Malowana Lala -  koronka i siatka chicken wire :)

Dziękuję za komentarze pod poprzednim postem!  Ev- krówka się projektuje i zrobi :) Siostra- książki dopiero po mnie dostaniesz, a nad Mariem dla Marii pomyślimy ;)

Dziś mam ambitny plan kupić baterie do aparatu i wieczorem po uśpieniu dzieci zrobić zdjęcia tego co mam skończone i mogę pokazać :) Uda się, jak myślicie?8 komentarzy:

Ev (ZielonaKrówka) pisze...

Ooo, Fejferku zaskoczyłaś mnie! Jestem bardzo ciekawa coż Ci wyjdzie :) Podziwiam Twoją energię^^. Ja ostatnio tak mało mam obowiązków, że już nie pamiętam jak to jest wyrywać każdą wolną chwilę, a widzę, że dopiero wtedy procesy twórcze są na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam Ciebie i piękność ze scrapa (cudowny ten scrap!)!

elpimpi pisze...

CUDEŃKO!!! Śliczny scrap i piękna modelka! :-) Niech twoje marzenia się spełniają!!! ♥

Annette ;-) pisze...

Opcji "nie uda się" nawet pod uwagę nie bierz.

Lothluin pisze...

Musi się udać! Piękne jest Twoje marzenie, Twoja królewna taka na tym zdjęciu grzeczna :)

Laila pisze...

piękne!!!

Basia pisze...

uda sie uda a córeczkę masz przecudną :))

Uchomisia pisze...

Urocze :D

Gosia pisze...

Bardzo mi się scrap podoba.. Ma idelną kompozycję. Bije harmonią, spokojniem :). Śliczne kolorki i dodatki. Naprawdę super!