wtorek, 6 grudnia 2011

gdzie ten mikołaj?

Z 2 dniowym opóźnieniem pokazuję co tam robiłam ostatnio na niedzielę agateriowego ;) Z powodu braku aparatu miałam tydzień przymusowego urlopu (który wykorzystałam na... spanie ;) ) i jakoś tak przeszła mi chęć na jakiekolwiek scrapowanie. A jak już chęci wróciły, to musiałam (taki dziwny imperatyw- też tak czasem macie?) zrobić scrapa. Jak widać w dalszym ciągu trzyma mnie taka lekko przybrudzona kolorystyka, ale chwilowo mi to pasuje, na pastele jeszcze mi na pewno wróci ochota :)

 Z lekka pusty (tak miało być!), ze schowkiem na tagi "TimHoltzowe" z journalingiem, łańcuchem czerwonych gwiazdek, odrobiną maskowania, dratwą i stempelkami choinka, zaprzęg mikołaja i ornamentami listki (którymi zrobiłam dodatkową, lekko widoczną ramkę na brzegach scrapa).
Jakby ktoś się zastanawiał jaki to papier, śpieszę odpowiedzieć- to Basic Grey, kolekcja Dasher, "staroć" jeszcze z moich pierwszych zakupów scrapowych z 2007 roku :) I on tak wygląda i ja nie miałam wielkiego wkładu w postarzanie papieru, ot strzępienie brzegów i troszkę tuszowania.

A teraz znikam, do następnej niedzieli :)

PS. Jest bardzo fajne candy dla hafciarek na blogu Haftowane Prezenty :) ale nie wchodźcie tam i nie zapisujcie się - dajcie człowiekowi coś czasem wygrać :P

7 komentarzy:

Lothluin pisze...

Świetny scrap bardzo mikołajowy :)

Annette ;-) pisze...

No właśnie, gdzie ten Mikołaj? Co roku chodzi u mnie w pracy, a dziś - ani śladu :-(

Pozdrawiam mikołajkowo i życzę mnóstwa prezentów :-)

caro78-Pysia pisze...

Fantastyczny scrap :)

Czekoczyna pisze...

hahaha, super mina na zdjęciu. scrap uroczy :))

elpimpi pisze...

SUPER scrap! Ale fajna fotka! a na Mikołaja przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać! ;-)

kamarek pisze...

O jejku! Jak mi sie bardzo podoba ten scrap. Idealnie oddaje atmosfere oczekiwania.

Haftowane prezenty pisze...

Wszystkiego Najlepszego na ten ostatni Dzień Świąt i na nadchodzący Nowy Rok :)

Michalina